X
ON-LINE kongres Praktického lékárenství 2023
8. 6. - 31. 10. 2023

Vzhledem k velmi pozitivním ohlasům na loňský on-line kongres Praktického lékárenství a také proto, že i letošní  prezenční 17. ročník této vzdělávací akce se velmi vydařil, opět vám přinášíme akreditovaný on-line kongres.

V pohodlí domova či pracovny letos můžete zhlédnout jak tradiční bloky (Aktuality z práva pro farmaceuty, Medicamenta nova, Pokroky ve farmacii), tak přednášky na aktuální témata  – třeba novinky v biologické léčbě pro farmaceuty, komplexní pohled na inhalační lékové formy či vybrané kapitoly z pediatrie a mnoho dalšího.

Připravili jsme pro vás akreditovaný záznam 17. ročníku olomouckého Kongresu Praktického lékárenství, který můžete zhlédnout od 8. 6. do 31. 10. 2023.

  • po zhlédnutí 400 minut edukačních zdrojů získáte 23 bodů ČLnK
  • certifikáty jsou generovány automaticky po zhlédnutí požadovaného času
  • body Vám budou nahrány do systému vzdělávání ČLnK - pokud kongres zhlédnete do 31. 8. 2023, budou Vám body přičteny ještě do právě končícího tříletého vzdělávacího cyklu, při absolvování akce od 1. 9. 2023 už budou body přičteny do dalšího vzdělávacího cyklu 
  • program není nutné zhlédnout najednou, můžete se k němu kdykoliv vrátit
  • registrační poplatek 600 Kč
Stránky jsou optimalizovány pro použití na počítači s internetovým prohlížečem Google Chrome verze 93 a vyšší. Doporučené rozlišení obrazovky pro počítač 1920x1080.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
Produced by BEA PRODUCTION for SOLEN